niedziela, 15 września 2019
-A A +A

Wysoki kontrast

 

Fundusze Europejskie

Senior plus

Grafik pracy

DrukujDrukujPDFPDF

 

Sala ćwiczeń 2A

 

 Godzina Zajęcia
  Poniedziałek
9.00 - 10.00 Zdrowy Kręgosłup (grupy 15 – 20 osobowe)– Fizjoterapeuta Magda Pazio
10.00 - 11.00 Taniec w kręgu (grupa 25-osobowa)–Pan Wojciech Gębski- od czerwca
11.15 - 15.30 Zdrowy kręgosłup, Fitball, Pilates, (grupy 15- 20 osobowe) Sala dla seniora, indywidualne konsultacje – Fizjoterapeuta Magda Pazio
  Wtorek
9.00 - 15.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca, relaks (grupy 15 – 20 osobowe)– Sala dla seniora, indywidualne konsultacje – Fizjoterapeuta Magda Pazio
  Środa
9.00 - 10.00 Zdrowy Kręgosłup (grupy 15- 20 osobowe)– Fizjoterapeuta Magda Pazio
10.00 - 11.00 Taniec w kręgu (grupa 25-osobowa)–Pan Wojciech Gębski – od czerwca
11.15 - 15.30 Zdrowy kręgosłup, Fitball, Pilates, (grupy 15- 20 osobowe) Sala dla seniora, indywidualne konsultacje – Fizjoterapeuta Magda Pazio
   Czwartek
9.00 - 12.45 Gimnastyka ogólnousprawniająca (Zdrowy kręgosłup, Fitball, Pilates grupy 15- 20 osobowe) - indywidualne konsultacje Fizjoterapeuta Magda Pazio
13.00 - 15.00 Taniec Orientalny – Pani Monika Wardecka
   Piątek
9.00 - 15.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca (Zdrowy kręgosłup, Fitball, Pilates grupy 15- 20 osobowe) - Fizjoterapeuta Magda Pazio

 

Sala zajęć manualnych 2B

 

 Godzina Zajęcia
  Poniedziałek
10.00 - 12.00 Szachy dla każdego (dla grupy max 10 osób) – Pan Dominik Szarwacki
12.15 - 14.00 Warsztaty Decoupage grupa I (grupa) – Pani Agnieszka Dregiel
14.00 - 15.40 „Kreatywne masy” – (grupa) – Pani Agnieszka Dregiel
  Wtorek
10.00 - 13.00 „Coś z niczego” warsztaty z rękodzieła – Agnieszka Dregiel
13.00 - 15.00 Malarstwo – Elwira Kańczugowska
  Środa
9.00 - 11.00 Warsztaty florystyczne (grupa 15-osobowa) – Pani Agnieszka Janusek
11.30 - 15.00 Warsztaty z rękodzieła artystycznego, np.malowanie na szkle, witraże i inne (grupa 15-osobowa)– Pani Agnieszka Dregiel
   Czwartek
9.00 - 10.30 „Zespołowy zawrót głowy” grupa A (grupa 10 osób) – Pani Katarzyna Markowska
10.30 - 12.00 „Zespołowy zawrót głowy” grupa B(grupa 10 osób) – Pani Katarzyna Markowska
12.00 - 13.30 Spotkania z podróżami / pokaz filmowy (zamiennie) – Pani Katarzyna Markowska
   Piątek
10.00 - 12.00 Warsztaty Decoupage grupa II (grupa 10 osób) – Pani Agnieszka Dregiel
 12.15 - 14.30  Warsztaty z rękodzieła artystycznego, np. malowanie na szkle, witraże i inne (grupa 15-osobowa)– Pani Agnieszka Dregiel

  

Sala warsztatowa 3

 

 Godzina Zajęcia
  Poniedziałek
8.30 - 11.00 Poradnictwo socjalne – Pani Agnieszka Dregiel
11.00 - 16.00 Otwarta kawiarenka internetowa
  Zajęcia indywidualne z projektów realizowanych przez Ośrodek z EFS
  Wtorek
9.00 - 10.30 „Logika jest super” grupa A (grupa 10 osób) – Pani Katarzyna Markowska
10.30 - 12.00 „Logika jest super” grupa B (grupa 10 osób) – Pani Katarzyna Markowska
12.00 - 13.00 Ciekawostki dla ciekawych świata – Pani Katarzyna Markowska
  Środa
8.00 - 10.00 Otwarta kawiarenka internetowa
11.00 - 12.00 Dokańczanie prac - Pani Agnieszka Dregiel
13.15 - 15.00 Robótki ręczne, szydełkowanie (grupa 5-osobowa)– Wolontariuszka Pani Teresa Marczak
   Czwartek
9.00 - 11.00 „Podziel się pomysłem” - Pani Agnieszka Dregiel
11.00 - 14.00 „Coś niczego” –warsztaty z rękodzieła - Pani Agnieszka Dregiel
   Piątek
8.00 - 10.00 Co ciekawego w Warszawie na weekend - Pani Agnieszka Dregiel
 10.00 - 13.00 Brydż
 13.30 - 16.00 Otwarta kawiarenka internetowa

 Grafik strona czwarta