czwartek, 21 października 2021
-A A +A

Wysoki kontrast

Seniory 70 plus "Solidarnościowy Korpus Wsprcia Seniorów

Dobrowolna kwarantanna i izolacja„Dzielnicowy Zespół Wsparcia”

Misja OPS

 

Znak Fundusze Eurpejskie, Flaga Polski, Flaga UE

Senior plus

  

Logo Epuap

  

Biuletyn Informacji Publicznej

Dział ds. usług

DrukujDrukujPDFPDF

Kierownik Działu ds. usług - Beata Dudzik
ul. Włókiennicza 54
04 - 974 Warszawa
tel. 222 773 655
e-mail: bdudzik@um.warszawa.pl

 

 

Zespół ds. realizacji usług

Specjalista pracy socjalnej
Marta Fitt
tel. 222 773 626
e-mail: mfitt@um.warszawa.pl

Specjalista pracy socjalnej
Joanna Sattelmeier
tel. 222 773 625
e-mail: jsattelmeier@um.warszawa.pl

Specjalista pracy socjalnej
Agnieszka Molenda
tel. 222 773 68
e-mail: amolenda@um.warszawa.pl

Starszy pracownik socjalny
Agnieszka Możdżonek
tel. 222 773 623
e-mail: amozdzonek@um.warszawa.pl

Starszy pracownik socjalny
Natalia Szczepanska
tel. 222 773 629
e-mail: nszczepanska@um.warszawa.pl

Starszy pracownik socjalny
Magdalena Zdunek
tel. 222 773 630
e-mail: mazdunek@um.warszawa.pl

 

Wieloosobowe stanowisko ds. kontroli i realizacji usług

Starszy inspektor ds. usług
Marzena Gerwatowska
tel. 222 773 612, 222 773 650
e-mail: mgerwatowska@um.warszawa.pl

Podinspektor ds. usług
Joanna Karpisiak
tel. 222 773 651
e-mail: jkarpisiak@um.warszawa.pl