piątek, 27 maja 2022
-A A +A

Wysoki kontrast

Misja OPS

Допомога біженцям з України

Seniory 70 plus "Solidarnościowy Korpus Wsprcia Seniorów

 

Znak Fundusze Eurpejskie, Flaga Polski, Flaga UE

Senior plus

  

Logo Epuap

  

Biuletyn Informacji Publicznej

Dział ds. świadczeń przyznawanych decyzją administracyjną

DrukujDrukujPDFPDF

Mieszkańcy naszej dzielnicy, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej, mogą zgłaszać się o pomoc do pracowników socjalnych.W każdy poniedziałek w godz. 8.00 - 16.00 na terenie Ośrodka są obecni wszyscy pracownicy socjalni. Pozostałe dni tygodnia są dniami terenowymi. Każdy z pracowników ma dwa dni terenowe, dlatego też proponujemy telefonicznie uzgodnić termin zgłoszenia się do OPS.

Kierownik Działu ds. świadczeń przyznawanych decyzją -  Maciej Łagowski
ul. Włókiennicza 54
04 - 974 Warszawa
tel. 222 773 605
e-mail: mlagowski@um.warszawa.pl

Stanowisko ds. pierwszego kontaktu

Specjalista pracy socjalnej
Jolanta Sadowska
tel. 222 773 627
e-mail: jsadowska@um.warszawa.pl

Starszy pracownik socjalny
Adam Zakrzewski
tel. 222 773 637
e-mail: a.zakrzewski@um.warszawa.pl

 

Zespół ds. świadczeń przyznawanych decyzją nr 1
Kierownik Zespołu Lidia Juszczuk
ul. Włókiennicza 54
04 - 974 Warszawatel. 222 773 621
e-mail: ljuszczuk@um.warszawa.pl

obsługuje mieszkańców z terenu:
Marysin Wawerski, Wawer, Anin, Międzylesie i część północna Radości.

Starszy pracownik socjalny
Katarzyna Chorąży
tel. 222 773 634
e-mail: kchorazy@um.warszawa.pl

Specjalista pracy socjalnej
Sławomir Ciechanowski
tel. 222 773 633
e-mail: sciechanowski@um.warszawa.pl

Specjalista pracy socjalnej
Magdalena Mikulska
tel. 222 773 632
e-mail: m.mikulska@um.warszawa.pl

Specjalista pracy socjalnej
Olga Domańska
tel. 222 773 656
e-mail: odomanska@um.warszawa.pl

Pracownik socjalny
Katarzyna Popielarska
tel. 222 773 642
e-mail: kpopielarska@um.warszawa.pl

Starszy pracownik socjalny
Ewa Szymankiewicz
tel. 222 773 631
e-mail: eszymankiewicz@um.warszawa.pl

Zespół ds. świadczeń przyznawanych decyzją nr 2

Kierownik Zespołu Aldona Zaborowska
ul. Włókiennicza 54
04 - 974 Warszawa
tel. 222 773 620
e-mail: azaborowska@um.warszawa.pl

obsługuje mieszkańców z terenu:
Aleksandrów, Falenica, Miedzeszyn, Zerzeń, Pas Nadwiślański, pozostała cześć Radości

Pracownik socjalny
Piotr Bąk
tel. 222 773 644
e-mail: piotr.bak@um.warszawa.pl

Pracownik socjalny
Zofia Gromek
tel. 222 773 643
e-mail: zgromek@um.warszawa.pl

Specjalista pracy socjalnej
Marzanna Kownacka 
tel. 222 773 639
e-mail: mkownacka@um.warszawa.pl

Starszy pracownik socjalny
Małgorzata Teperek
tel. 222 773 635
e-mail: mteperek@um.warszawa.pl

Starszy pracownik socjalny
Agnieszka Zdunek
tel. 222 773 636
e-mail: agzdunek@um.warszawa.pl