poniedziałek, 26 października 2020
-A A +A

Wysoki kontrast

Misja OPS

 

Znak Fundusze Eurpejskie, Flaga Polski, Flaga UE

Senior plus

  

Logo Epuap

  

Biuletyn Informacji Publicznej

Dział ds. świadczeń

DrukujDrukujPDFPDF

Mieszkańcy naszej dzielnicy, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej, mogą zgłaszać się o pomoc do pracowników socjalnych.W każdy poniedziałek w godz. 8.00 - 16.00 na terenie Ośrodka są obecni wszyscy pracownicy socjalni. Pozostałe dni tygodnia są dniami terenowymi. Każdy z pracowników ma dwa dni terenowe, dlatego też proponujemy telefonicznie uzgodnić termin zgłoszenia się do OPS.

Kierownik Działu ds. świadczeń - Anna Wójcicka - Diuwe
ul. Włókiennicza 54
04 - 974 Warszawa
tel. 222 773 605
e-mail: awojcicka@um.warszawa.pl

Stanowisko ds. pierwszego kontaktu

Specjalista pracy socjalnej
Jolanta Sadowska
tel. 222 773 627
e-mail: jsadowska@um.warszawa.pl

Starszy pracownik socjalny
Adam Zakrzewski
tel. 222 773 637
e-mail: a.zakrzewski@um.warszawa.pl

 

Zespół ds. świadczeń przyznawanych decyzją nr 1
Kierownik Zespołu Lidia Juszczuk
ul. Włókiennicza 54
04 - 974 Warszawatel. 222 773 621
e-mail: ljuszczuk@um.warszawa.pl

obsługuje mieszkańców z terenu:
Marysin Wawerski, Wawer, Anin, Międzylesie i część północna Radości.

Specjalista pracy socjalnej
Sławomir Ciechanowski
tel. 222 773 633
e-mail: sciechanowski@um.warszawa.pl

Specjalista pracy socjalnej
Magdalena Mikulska
tel. 222 773 632
e-mail: m.mikulska@um.warszawa.pl

Starszy pracownik socjalny
Katarzyna Chorąży
tel. 222 773 634
e-mail: kchorazy@um.warszawa.pl

Starszy pracownik socjalny
Ewa Szymankiewicz
tel. 222 773 631
e-mail: eszymankiewicz@um.warszawa.pl

Zespół ds. świadczeń przyznawanych decyzją nr 2

Kierownik Zespołu Aldona Zaborowska
ul. Włókiennicza 54
04 - 974 Warszawa
tel. 222 773 620
e-mail: azaborowska@um.warszawa.pl

obsługuje mieszkańców z terenu:
Aleksandrów, Falenica, Miedzeszyn, Zerzeń, Pas Nadwiślański, pozostała cześć Radości

Specjalista pracy socjalnej
Marzanna Kownacka 
tel. 222 773 639
e-mail: mkownacka@um.warszawa.pl

Starszy pracownik socjalny
Agnieszka Zdunek
tel. 222 773 636
e-mail: agzdunek@um.warszawa.pl

Starszy pracownik socjalny
Małgorzata Winter
tel. 222 773 635
e-mail: mwinter@um.warszawa.pl