wtorek, 10 grudnia 2019
-A A +A

Wysoki kontrast

 

Znak Fundusze Eurpejskie, Flaga Polski, Flaga UE

Senior plus

Fundusze Europejskie PR, logo programu Mazowsze, flaga UE

Grafik pracy

DrukujDrukujPDFPDF

 

Sala ćwiczeń 2A

 

 GodzinaZajęcia
 Poniedziałek
9.00 - 10.00Zdrowy Kręgosłup (grupy 15 – 20 osobowe)– Fizjoterapeuta Magda Pazio
10.00 - 11.00Taniec w kręgu (grupa 25-osobowa)–Pan Wojciech Gębski- od czerwca
11.15 - 15.30Zdrowy kręgosłup, Fitball, Pilates, (grupy 15- 20 osobowe) Sala dla seniora, indywidualne konsultacje – Fizjoterapeuta Magda Pazio
 Wtorek
9.00 - 15.30Gimnastyka ogólnousprawniająca, relaks (grupy 15 – 20 osobowe)– Sala dla seniora, indywidualne konsultacje – Fizjoterapeuta Magda Pazio
 Środa
9.00 - 10.00Zdrowy Kręgosłup (grupy 15- 20 osobowe)– Fizjoterapeuta Magda Pazio
10.00 - 11.00Taniec w kręgu (grupa 25-osobowa)–Pan Wojciech Gębski – od czerwca
11.15 - 15.30Zdrowy kręgosłup, Fitball, Pilates, (grupy 15- 20 osobowe) Sala dla seniora, indywidualne konsultacje – Fizjoterapeuta Magda Pazio
  Czwartek
9.00 - 12.45Gimnastyka ogólnousprawniająca (Zdrowy kręgosłup, Fitball, Pilates grupy 15- 20 osobowe) - indywidualne konsultacje Fizjoterapeuta Magda Pazio
13.00 - 15.00Taniec Orientalny – Pani Monika Wardecka
  Piątek
9.00 - 15.30Gimnastyka ogólnousprawniająca (Zdrowy kręgosłup, Fitball, Pilates grupy 15- 20 osobowe) - Fizjoterapeuta Magda Pazio

 

Sala zajęć manualnych 2B

 

 GodzinaZajęcia
 Poniedziałek
10.00 - 12.00Szachy dla każdego (dla grupy max 10 osób) – Pan Dominik Szarwacki
12.15 - 14.00Warsztaty Decoupage grupa I (grupa) – Pani Agnieszka Dregiel
14.00 - 15.40„Kreatywne masy” – (grupa) – Pani Agnieszka Dregiel
 Wtorek
10.00 - 13.00„Coś z niczego” warsztaty z rękodzieła – Agnieszka Dregiel
13.00 - 15.00Malarstwo – Elwira Kańczugowska
 Środa
9.00 - 11.00Warsztaty florystyczne (grupa 15-osobowa) – Pani Agnieszka Janusek
11.30 - 15.00Warsztaty z rękodzieła artystycznego, np.malowanie na szkle, witraże i inne (grupa 15-osobowa)– Pani Agnieszka Dregiel
  Czwartek
9.00 - 10.30„Zespołowy zawrót głowy” grupa A (grupa 10 osób) – Pani Katarzyna Markowska
10.30 - 12.00„Zespołowy zawrót głowy” grupa B(grupa 10 osób) – Pani Katarzyna Markowska
12.00 - 13.30Spotkania z podróżami / pokaz filmowy (zamiennie) – Pani Katarzyna Markowska
  Piątek
10.00 - 12.00Warsztaty Decoupage grupa II (grupa 10 osób) – Pani Agnieszka Dregiel
 12.15 - 14.30 Warsztaty z rękodzieła artystycznego, np. malowanie na szkle, witraże i inne (grupa 15-osobowa)– Pani Agnieszka Dregiel

  

Sala warsztatowa 3

 

 GodzinaZajęcia
 Poniedziałek
8.30 - 11.00Poradnictwo socjalne – Pani Agnieszka Dregiel
11.00 - 16.00Otwarta kawiarenka internetowa
 Zajęcia indywidualne z projektów realizowanych przez Ośrodek z EFS
 Wtorek
9.00 - 10.30„Logika jest super” grupa A (grupa 10 osób) – Pani Katarzyna Markowska
10.30 - 12.00„Logika jest super” grupa B (grupa 10 osób) – Pani Katarzyna Markowska
12.00 - 13.00Ciekawostki dla ciekawych świata – Pani Katarzyna Markowska
 Środa
8.00 - 10.00Otwarta kawiarenka internetowa
11.00 - 12.00Dokańczanie prac - Pani Agnieszka Dregiel
13.15 - 15.00Robótki ręczne, szydełkowanie (grupa 5-osobowa)– Wolontariuszka Pani Teresa Marczak
  Czwartek
9.00 - 11.00„Podziel się pomysłem” - Pani Agnieszka Dregiel
11.00 - 14.00„Coś niczego” –warsztaty z rękodzieła - Pani Agnieszka Dregiel
  Piątek
8.00 - 10.00Co ciekawego w Warszawie na weekend - Pani Agnieszka Dregiel
 10.00 - 13.00Brydż
 13.30 - 16.00Otwarta kawiarenka internetowa

 Grafik strona czwarta